GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 11821200
nr 1182 1200
Vaser
Ett par, Rörstrand, majolika. Höjd: 28
Kondition: slitage, skador, lagad
måndag 14 maj 2018
kl 19:37:14
Rörstrand
Majolika